Era în concediu în Grecia şi zilnic a trecut pe lângă maşina asta cu numere de Constanţa! S-a apropiat, a apăsat pe mânerul portierei şi a avut un şoc

Știri
Era în concediu în Grecia şi zilnic a trecut pe lângă maşina asta cu numere de Constanţa! S-a apropiat, a apăsat pe mânerul portierei şi a avut un şoc

Nicoleta B. a avut parte de o întâmplare mai puţin obişnuită în concediul pe care l-a petrecut în Grecia. Timp de o săptămână femeia a trecut zi de zi pe lângă o maşină cu numere de Constanţa parcată într-un loc ferit. I s-a părut ciudat şi la un moment dat s-a apropiat de maşină şi a descoperit cu stupoare că autoturismul era descuiat, fapt ce a dus-o cu gândul că ar fi putut fi furat.

”Nu stiu daca procedez corect, dar ma gandesc ca e posibil sa ajut cu ceva… fiind in concediu de mai bine de o saptamana in Grecia, trecand aproape zilnic pe langa acest autoturism, vazand ca este din Constanta si vazand in acelasi timp ca nu arata prea bine (se pare ca a trecut ceva timp de cand este aici), mi-am permis sa merg sa vad daca este lovita sau stricata…am observat cu stupoare ca sigurantele usilor sunt deschise, ceea ce m-a speriat si m-a dus cu gandul la un posibil furt…dati un share va rog poate gasim propietarul.Masina se afla in zona Serres mai exact la The bridge of River Strimonas! Multumesc”, a scris femeia în dreptul imaginii cu maşina.

Dacă aveţi informaţii, trimiteţi-ne detalii pe adresa de mail pont@cancan.ro.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video