Acasă » Știri » Știri interne » Accident grav în Capitală! O mașină de poliție a fost lovită în plin de un autotursim

Accident grav în Capitală! O mașină de poliție a fost lovită în plin de un autotursim

De: Cancan 03/07/2018 | 20:36
Accident grav în Capitală! O mașină de poliție a fost lovită în plin de un autotursim

În această seară a avut loc un accident grav în Capitală, în care a fost implicată și o mașină de poliție. Potrivit primelor informații, autoturismul avea semnalele acustice și luminoase în funcțiune și se afla într-o misiune.

O mașină de poliție aflată în misiune a fost implicată într-un accident rutier în Capitală. Mașina se deplasa pe Soseaua Olteniței spre bulevardul Constantin Brâncoveanu când un alt autoturism a lovit-o în plin.Din primele informații se pare că șoferul nu a acordat prioritate mașinii de poliție. În urma accidentului, un minor de 10 ani, precum și conducătorul autospecialei de poliție s-au ales cu răni ușoare.

Circulația tramvaielor este blocată

În acest moment circulația tramvaielor în zonă este blocată în ambele sensuri de mers. De asemenea, circulația celorlalte vehicule se desfășoară sub dirijarea polițiștilor rutieri aflați la fata locului.

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video