Acasă » Știri » Știri interne » Accident rutier pe DN2! Doua TIR-uri s-au ciocnit in judetul Ialomita

Accident rutier pe DN2! Doua TIR-uri s-au ciocnit in judetul Ialomita

De: Cancan 06/12/2012 | 18:25
Accident rutier pe DN2! Doua TIR-uri s-au ciocnit in judetul Ialomita

Un accident de circulaţie, în care au fost implicate două TIR-uri, s-a produs, joi seara, pe DN 2. Unul dintre şoferi a fost rănit şi transportat la spital.

Potrivit primelor informaţii, două TIR-uri s-au ciocnit în judeţul Ialomiţa. Unul dintre cele două autotrenuri a intrat pe contrasens şi s-a izbit de celălalt autovehicul, iar întreaga marfă pe care aceştia o transportau s-a împrăştiat pe carosabil.

În urma coliziunii, unul dintre şoferi a fost rănit şi transportat la Spitalul Municipal din Urziceni. Circulaţia a fost oprită pe DN 2, pe ambele sensuri de mers, în localitatea Sineşti, informeaza Romania TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video