Acasă » Vedete » Andra » ANDRA a transmis mesajul în urmă cu puţin timp! „Promit să creştem…”

ANDRA a transmis mesajul în urmă cu puţin timp! „Promit să creştem…”

De: Cancan 23/04/2017 | 15:18
ANDRA a transmis mesajul în urmă cu puţin timp!  Promit să creştem...
ANDRA a transmis mesajul în urmă cu puţin timp! "Promit să creştem..."

Andra şi Cătălin Măruţă o familie foarte fericită alături de cei doi copii, David şi Eva. De nouă ani, cei doi formează oficial o familie, iar de atunci se bucură de momentele petrecute împreună.

În urmă cu puţin timp, Andra a făcut un anunţ pe contul ei de Facebook care i-a bucurat enorm pe fani, primind mii de like-uri: Nu ştiu dacă a ieşit soarele la voi, dar la Drobeta a ieşit super show aseară! Vă mulţumesc! Azi la Craiova promit să creştem temperatura cu un spectacol cool! #LaRefren #Andra #AndraSchimbaTot, a scris Andra.

Andra ţine constant legătura cu admiratorii ei online.
Andra ţine constant legătura cu admiratorii ei online.

Andra şi Cătălin Măruţă sunt unul dintre cele mai apreciate cupluri din showbiz-ul autohton, atât pentru cariera fiecăruia, cât şi pentru familia frumoasă pe care o au alături de cei doi copii, David şi Eva. Cântăreaţa are un mod vesel şi relaxat de-a privi viaţa şi crede că totul are o rezolvare.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video