Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Esca vă provoacă! S-a pozat în lift şi i-a întrebat pe admiratori ASTA! Voi ce parere aveti?

Andreea Esca vă provoacă! S-a pozat în lift şi i-a întrebat pe admiratori ASTA! Voi ce parere aveti?

De: Cancan 22/11/2013 | 11:09
Andreea Esca vă provoacă! S-a pozat în lift şi i-a întrebat pe admiratori ASTA! Voi ce parere aveti?

Andreea Esca s-a pozat în lift cu o bună prietenă de-a ei, iar cu această ocazie şi-a provocat fanii. Prezentatoarea tv i-a rugat pe admiratorii săi să răspundă la o întrebare.

Prezentatoarea ştirilor Pro tv a fost invitată în emisiunea Monicăi Dăscălu, care îi este o foarte bună prietenă, şi i-a rugat pe fani să-i spună ce părere au despre ochii frumoasei blonde.

„Poza din lift”-astazi cu Monica Dascalu, deoarece m-a invitat la emisiunea ei de la Protv International:-). Cine este de acord ca Monica are cei mai frumosi ochi din tara asta???”, a mentionat Esca pe Facebook.

Deci, ce spuneţi?

Andreea Esca

L.C

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video

Tags: