Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Mantea: „Am fost ceruta in casatorie de trei ori”

Andreea Mantea: „Am fost ceruta in casatorie de trei ori”

De: Cancan 03/02/2012 | 00:00
Andreea Mantea: Am fost ceruta in casatorie de trei ori

Duminica, 5 februarie, incepand cu ora 19.45, Adelina Pestritu va invita la maratonul exclusivitatilor mondene, unde echipa "D Paparazzi" a pregatit o multime de informatii fierbinti despre vedetele voastre preferate.

In aceasta editie, Andreea Mantea va imbraca rochia de mireasa pentru un pictorial de exceptie. Despre cel mai important eveniment din viata unui om, Andreea spune ca asteapta sa-si gaseasca alesul, iar mai apoi isi va face planuri de nunta. Intrebata daca unul dintre fostii iubiti a incercat sa o duca in fata altarului, aceasta a marturisit: „Am fost ceruta in casatorie de trei ori”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video