Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Popescu este frumoasa si fara machiaj! Vezi imagini din timpul unei beauty session cu ea!

Andreea Popescu este frumoasa si fara machiaj! Vezi imagini din timpul unei beauty session cu ea!

De: Cancan 03/11/2011 | 00:00
Andreea Popescu este frumoasa si fara machiaj! Vezi imagini din timpul unei beauty session cu ea!

Andreea Popescu nu se jeneaza de cum arata si fara machiaj, drept dovada a postat pe Facebook niste poze cu ea din timpul unei sedinte de infrumusetare.

Fosta dansatoare a Deliei se mandreste cu aspectul ei natural, far pic de machiaj. Dar cum o figura publica trebuie sa fie mereu ingrijita, Andreea a dat fuga la un salon de infrumusetare unde o intreaga echipa a lucrat la aspectul ei, trudind pentru a o transforma complet. Pozele din timpul sedintei foto au fost postate de catre o prietena de a Andreei. Intrebarea indiscreta Ai furat vreodata? Andreea Popescu: Andreea Popescu s-a inscris la „Miss Boboc” la 27 de ani! Se viseaza „regina balului”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video