Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Antonia a castigat premiul pentru „best female” la San Remo: „Cred ca am impresionat cu prezenta mea”

Antonia a castigat premiul pentru „best female” la San Remo: „Cred ca am impresionat cu prezenta mea”

De: Cancan 22/02/2011 | 00:00
Antonia a castigat premiul pentru best female la San Remo: Cred ca am impresionat cu prezenta mea

Antonia a castigat premiul pentru "best female" la un concurs din San Remo.

Artista a ramas placut surprinsa de atmosfera din Italia si marturiseste ca nu se astepta deloc sa castige.

„A fost super, a fost o experienta foarte placuta, era o atmosfera de festival, alta lume, toti prietenosi, am cunoscut mai multi artisti, din Italia, foarte apreciati. Eu am fost singura care a avut un cantec dance. Cred ca am impresionat cu prezenta mea. Am ramas uimita cand am auzit ca am castigat. Am dat autografe” a spus Antonia la Happy Hour.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video