„Ba, da’ ce proasta esti”! Uite ce criza de nervi a facut sotul Ilenei Ciuculete in timp ce artista filma o reclama la ciorba de curcan!

Showbiz
"Ba, da' ce proasta esti"! Uite ce criza de nervi a facut sotul Ilenei Ciuculete in timp ce artista filma o reclama la ciorba de curcan!

A innebunit curcanul! Farsa care era sa-i vina de hac lui Maruta pe happyhour.protv.ro

Reclama a fost realizata la o ferma, iar Ileana a fost nevoita sa filmeze cu multe margele la gat si cu un curcan mascota. Artista a fost scoasa din sarite pe platoul de filmare de regizorii reclamei si de mascota care o agasa.

„Da-o in p*** mea, de ce se baga cu nasul in tatele ei?”, a spus nervos sotul artistei.

Ileana Ciuculete s-a enervat teribil cand a vazut ca margelele pe care le avea la gat i-au lasat urme. Sotul a facut o criza de nervi: „Arunca margelele, voi sunteti o echipa de nebuni. Sa-ti f** mascota in c**”.

„Ba, da ce proasta esti, isi bat astia joc de tine”, a urlat sotul artistei care a inceput sa sparga oale pe platoul de filmare.

Cornel Gales a fost la un pas sa-l ia la bataie pe curcanul-mascota, iar Ileana Ciuculete a scuipat ciorba in care Maruta, deghizat, a pus multa sare.

Totul a fost o farsa marca Happy Hour.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video