Acasă » SOC » Cutremurator! Pentru ca le-a murit fiul, doi soti au hotarat sa ii ia trupul in brate si sa se arunce in gol de la 400 de metri

Cutremurator! Pentru ca le-a murit fiul, doi soti au hotarat sa ii ia trupul in brate si sa se arunce in gol de la 400 de metri

De: Cancan 02/06/2009 | 00:00
Cutremurator! Pentru ca le-a murit fiul, doi soti au hotarat sa ii ia trupul in brate si sa se arunce in gol de la 400 de metri

Gestul celor doi soti din Marea Britanie este unul cutremurator. In urma unui accident de masina, pe vremea cand cel mic avea numai un an si jumatate, micutul a ramas paralizat de la gat in jos. Tragedia a fost provocata de mama copilului. Parintii au cheltuit o avere ca sa transforme casa in care locuiau, intr-un „spital” de mici dimensiuni, totul pentru binele copilului lor. Din pacate, din cauza unei infectii severe, baietelul si-a pierdut viata. Chinuiti de durere, parintii lui Sam s-au hotarat sa se sinucida. Au condus cu masina aproximativ 140 de mile, pana in apropierea unei plaje din Sussex. Au bagat cadavrul micutului intr-un rucsac, s-au urcat pe o stanca si de acolo s-au aruncat in gol aproximativ 400 de metri. Politistii au gasit cadavrele celor trei cateva ore mai tarziu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video