Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Din nou IMPREUNA! Nimeni nu se astepta la asa ceva!

Din nou IMPREUNA! Nimeni nu se astepta la asa ceva!

De: Cancan 08/10/2014 | 20:59
Din nou IMPREUNA! Nimeni nu se astepta la asa ceva!

Cream si Smiley vor sa colaboreze din nou pe plan profesional. Cea care a facut anuntul a fost chiar solista, care este foarte intantata de noua schimbare pe plan muzical.

Cream si Smiley se cunosc de foarte multi ani. Cei doi au colaborat impreuna, iar la vremea respectiva, s-a speculat ca cei doi ar fi avut chiar si o aventura.

Cream

„Au fost doar niste speculatii. Pe noi ne leaga o prietenie de 10 ani. O sa reiau legatura profesionala cu el. Nu mi-am imaginat niciodata ca o sa devin mama, ca o sa am un copil, ca o sa ma indragostesc atat de tare. Am alaptat foarte mult. Fac pilates, yoga, acum m-am apucat si de cardio”, a spus Cream.

Citeste si

Scandal fara precedent in televiziune! Mihai Morar, acuzat de rasism de catre Claudia Cream! “Unde p**a mea te crezi aici?”

REACTIA incredibila a lui Mihai Morar dupa ce Claudia Cream l-a facut „RASIST”! Cum a putut sa se apere prezentatorul

Revine cu placere in Romania

Claudia, desi este stabilita in America, revine cu placere in tara nata ori de cate ori este invitata sa cante sau i se face dor sa isi vada apropiatii.“Ma intorc acasa in Romania cat de des pot pentru ca imi iubesc tara si imi doresc ca Noah, fiul meu, sa cunoasca cultura noastra si nimic, nici un comentariu rautacios nu ma va face sa imi opresc activitatea profesionala in tara mea sau sa vin acasa la mama si tatal meu impreuna cu fiul si logodnicul meu.”, a mai spus bruneta.

L.L

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video