Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Gina Pistol a plecat in Laponia

Gina Pistol a plecat in Laponia

De: Cancan 19/06/2008 | 00:00
Gina Pistol a plecat in Laponia

Blonda a inceput marea aventura pe care a acceptat sa o traiasca alaturi de echipa de productie de la Euforia TV, chiar cu riscul de a-si neglija iubitul si viata personala. Gina Pistol va gazdui, alaturi de Raluca Sava si Laura Belecciu, o emisiune de vara pe care o va realiza in centrele internationale ale distractiei. Dupa o prima oprire in Helsinki, vedeta si colegii ei s-au imbarcat cu destinatia Laponia. Acestia au zburat la pol nu sa-l intalneasca pe Mos Craciun, ci sa participe la celebra sarbatoare „Midnight Sun” care debuteaza acolo, anual, si se desfasoara apoi in alte 30 de tari. Toate impresiile si imaginile de la megapetrecerea din Laponia si de la alte evenimente ale sezonului vor fi difuzate in aceasta vara atat de Euforia TV, cat si de Antena 1, pe masura ce Gina Pistol si echipa ei de productie le vor aduna. (S.I.)

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video