Iri, despre fotografiile cu Monica din Ciao!: „Monica ar trebui sa se roage sa o ierte Dumnezeu ca si-a batut fetita”

Showbiz
Iri, despre fotografiile cu Monica din Ciao!: "Monica ar trebui sa se roage sa o ierte Dumnezeu ca si-a batut fetita"

Irinel crede ca Monica ar fi trebuit sa caute iertare la acea manastire pentru ca si-a batut fiica si nu sa caute ajutor din partea divinitatii.

„Irina este bine, mi a fost un pic teama dupa ce fata mea a discutat singura cu doamnele psiholog. Ce face Monica in ultima perioada si cum ne agita in propria casa poate fi calificat drept o tiganie. Monica ar fi trebuit sa ceara iertare catre Dumnezeu pentru ca si-a batut copilul”, a spus Irinel Columbeanu, la „Drept la tinta”

Toate informatiile despre acest subiect si fotografii in exclusivitate gasiti AICI.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video