Acasă » Știri » Ludovic Orban, jignit și „pus la colț”, pe stradă, în Cluj-Napoca: „Sunteți o slugă mai mare ca Băsescu și un trădător mai mare ca Ponta!”

Ludovic Orban, jignit și „pus la colț”, pe stradă, în Cluj-Napoca: „Sunteți o slugă mai mare ca Băsescu și un trădător mai mare ca Ponta!”

De: Elena Nica 22/09/2020 | 11:50
Ludovic Orban, jignit și „pus la colț”, pe stradă, în Cluj-Napoca: „Sunteți o slugă mai mare ca Băsescu și un trădător mai mare ca Ponta!”

Marți dimineață, 22 septembrie, Ludovic Orban a ajuns la Cluj-Napoca pentru a-l susține public pe Emil Boc la candidatura primăriei. În timp ce se afla pe stradă, premierul a fost certat și jignit cu stupoare.

Premierul Ludovic Orban a fost oprit pe stradă la Cluj-Napoca și mustruluit într-un mod agasant.

„Sunteți o slugă mai mare ca Băsescu și un trădător mai mare ca Ponta”, i-a spus activistul Călin Mărincuș lui Orban. Acesta l-a acuzat că a distrus economia, dar și că îmbolnăvește copiii obligându-i să poarte măști.

De asemenea, același bărbat i-a reproșat lui Orban că lupta dintre USR și PNL e doar de fațadă în Cluj, în condițiile în care USR și PNL susțin același candidat la Primăria Capitalei.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video