Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mihai Bendeac si-a facut mama sa planga! Afla DE CE si vezi ce spune Emilia Bendeac

Mihai Bendeac si-a facut mama sa planga! Afla DE CE si vezi ce spune Emilia Bendeac

De: Cancan 13/11/2013 | 09:40
Mihai Bendeac si-a facut mama sa planga! Afla DE CE si vezi ce spune Emilia Bendeac

Pe Mihai Bendeac l-a cuprins nostalgia, actorul postand recent pe Facebook o fotografie de cand era mic.
 

In imaginea cu pricina, Misu apare alaturi de mama lui, Emilia Bendeac, poza fiind facuta in primii ani de viata ai actorului.

Emotionata, femeia i-a transmis un mesaj induiosator fiului ei, prin intermediul aceleiasi retele de socializare.

bendeac

Aveam 21 de ani…….iar m-ai facut sa plang cu poza asta…..Am incercat sa imi amintesc ce gandeam eu atunci,ca si acum dragoste si o nesfarsita ingrijorare pentru binele tau.Eu simt ca atunci cand ai copii NU MAI TRAIESTI NICIODATA PENTRU TINE,toate gandurile si sentimentele sunt pentru ei. Zi cu impliniri va doresc„, a scris mama lui Mihai Bendeac.

J.D.

banner


 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video