Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Moni, ce-ti mai place in ploaie…

Moni, ce-ti mai place in ploaie…

De: Cancan 10/08/2009 | 00:00
Moni, ce-ti mai place in ploaie...

VEDETA. Monica le zambeste si paparazzilor CANCAN SURPRINSA. La iesirea din local, Monica sta cumintica sub umbrela SPRINTENA. Cand s-a convins ca nu ploua rau, a zbughit-o de langa tanarul care o insotea cu umbrela AUTORITARA. Le face semn masinilor sa opreasca pentru a traversa Monica Columbeanu nu se sperie de cateva picaturi de ploaie. Dimpotriva. Dupa ce a petrecut recent, cu cateva prietene, intr-un club din Capitala, vedeta s-a aventurat prin ploaie, fara sa foloseasca umbrela oferita de un tanar galant. Grabita, Monica le-a facut semn soferilor sa o lase sa traverseze, le-a zambit larg si a trecut cu sandalele printr-o baltoaca, inainte sa ajunga la Bentley-ul parcat vizavi.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video