Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Necazurile au coplesit-o pe Iulia Vantur! S-a refugiat la manastire!

Necazurile au coplesit-o pe Iulia Vantur! S-a refugiat la manastire!

De: Cancan 02/09/2011 | 00:00
Necazurile au coplesit-o pe Iulia Vantur! S-a refugiat la manastire!
TRISTA. Iulia a iesit din manastire cu capul plecat, gandindu-se la propriile probleme.

Cunoscuta vedeta de televiziune trece printr-o perioada tulbure. Dupa ce a fost surprinsa de paparazzii Ciao! iesind de la cabinetul psihiatrului, problemele din viata personala, despartirea de Marius Moga si problema de sanatate a unui verisor i-au indrumat pasii catre manastire. "Camuflata" cu un batic si cu ochelari de soare supradimensionati pentru a nu fi recunoscuta de catre ceilalti enoriasi, blonda s-a rugat in genunchi la fiecare icoana din biserica, apoi a aprins mai multe lumanari.

Ghinioanele se tin lant de Iulia Vantur, iar vedeta pare ca are nevoie de sprijin pentru a-si gestiona problemele. Despartirea de Marius Moga a tulburat-o mai mult decat s?ar fi asteptat, motiv pentru care s-a incumetat sa apeleze la sfaturile unui psihiatru pentru a depasi aceasta cumpana din viata personala. Blonda a fost fotografiata de paparazzii revistei Ciao! chiar la iesirea de la cabinetul medicului.

Cum sfaturile specialistului par sa nu fi fost suficiente, Iulia a cerut si ajutor divin in speranta ca va reusi sa se linisteasca sufleteste. Astfel, miercuri, chiar in ziua in care a devenit publica informatia ca ea si Moga nu mai formeaza un cuplu, vedeta, insotita de trei prietene, a mers sa se roage la manastirea Ghighiu din Ploiesti.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video