Acasă » Showbiz » Showbiz intern » O blonda cunoscuta de la noi s-a TATUAT pentru prima data! Ce desen a ales pentru zona intima

O blonda cunoscuta de la noi s-a TATUAT pentru prima data! Ce desen a ales pentru zona intima

De: Cancan 03/05/2014 | 21:21
O blonda cunoscuta de la noi s-a TATUAT pentru prima data! Ce desen a ales pentru zona intima

Elena Hueanu a intrat in randul vedetelor pasionate de tatuaje. Blondina, stabilita de ceva timp in Germania, si-a desenat un pui de leu pe linia bikinilor.

Ultimul an a fost unul incarcat de evenimente pentru Elena Hueanu. Blondina s-a despartit de iubitul ei, Cristi Coanda, cu care are o fetita, dupa ce acesta ar fi batut-o cu bestialitate.

Debusolata, ea a plecat in Germania, iar de curand a revenit la prima ei dragoste, modelling-ul. Mai sigura pe ea ca niciodata, Elena a decis sa isi faca si un tatuaj, fiind pentru prima data cand isi face un desen permanent pe piele.

elena hueanu

Frumoasa blondina a ales un pui de lei pe care si l-a tatuat in zona bikinilor. „Noul meu tatuaj, Simba, leul pierdut în jungă”, a scris blondina la descrierea pozei pe care a postat-o pe Facebook.

Elena si fetita locuiesc in Germania din august, anul trecut
Elena si fetita locuiesc in Germania din august, anul trecut

Un amanunt care nu le-a scapat prietenilor virtuali ai blondei este mana unui barbat care apare in poza si caruia nu i se vede fata. Sa isi fi refacut blonda viata in Germania?

S-a despartit de tatal copilului ei

Elena Hueanu si Cristi s-au despartit acum trecut, dupa ce blonda, satula de batai si certuri, a plecat in Germania.

Acolo, ea lucreaza ca model si, pentru ca are rezidenta, primeste 1.200 de euro de la stat, bani care ii ajung pentru a-si creste singura copilul.

Elena Hueanu si Cristi Coanda au avut probleme grave in relatie
Elena Hueanu si Cristi Coanda au avut probleme grave in relatie

 

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video