O femeie si-a dat sotul afara din casa, l-a izolat intr-o camera din curte si i-a sudat usa de la toaleta

O femeie si-a dat sotul afara din casa, l-a izolat intr-o camera din curte si i-a sudat usa de la toaleta

Omul este casatorit de 20 de ani cu femeia care de ceva vreme il tine izolat intr-o camera, in spatele curtii, iar acum i-a blocat si accesul la toaleta. Sotii au impreuna doi baieti, de 13 si 23 de ani.

De doi ani, insa, de cand a murit soacra barbatului, cea care era liantul relatiei lor, intre cei doi soti nu mai exista intelegere.

Sotia afirma ca acum se razbuna pe traiul amarnic

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video