Acasă » SOC » O mama este insarcinata cu al 14-lea copil desi, cei 13 de pana acum i-au fost luati in grija de stat

O mama este insarcinata cu al 14-lea copil desi, cei 13 de pana acum i-au fost luati in grija de stat

De: Cancan 30/07/2009 | 00:00
O mama este insarcinata cu al 14-lea copil desi, cei 13 de pana acum i-au fost luati in grija de stat

O familie din Anglia este pe cale sa aiba un al 14-lea copil desi pe cei 13 din urma statul i-a luat in custodie. „Masina de copii” in varsta de 36 de ani si-a asumat raspunderea de a naste copii pana in momentul in care asistentii sociali o vor lasa sa aiba grija de unul. ” Nu ne dam batuti, pentru fiecare copil pe care statul ni-l ia, voi face altul” a Theresa. Statul a luat in ingrijire tori copii familiei de pana acum, sub motivul ca acestia nu au cu ce ii creste, fiind someri. Cuplul sustine ca acum este gata sa aiba grija de un copil si ca tot ce isi doresc este o familie adevarata.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video