Acasă » SOC » S-a dat singur de gol! Un hot s-a logat pe Facebook de la computerul din casa pe care a jefuit-o!

S-a dat singur de gol! Un hot s-a logat pe Facebook de la computerul din casa pe care a jefuit-o!

De: Cancan 03/10/2009 | 00:00
S-a dat singur de gol! Un hot s-a logat pe Facebook de la computerul din casa pe care a jefuit-o!

Un barbat italian care jefuise un apartament a fost prins cu usurinta de politisti dupa ce nu a rezistat tentatiei si s-a logat pe Facebook chiar de pe laptopul gasit in casa. Tanarul a intrat in locuinta si a furat cateva mii de euro si bijuterii. In drumul sau spre iesire, a vazut un computer si a vrut sa isi verifice contul de pe Facebook. Si-a introdus datele de utilizare, a intrat pe site dupa care si-a vazut de drum.Politistii chemati de victima au avut nevoie de doar cateva minute pentru a afla tot ce aveau nevoie despre hot. Au vazut ca acesta folosise calculatorul, asa ca s-au logat iar pe pagina lui de Facebook, barbatul isi lasase toate datele: de la nume pana la adresa de domiciliu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video