Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Alex Velea a fost asaltat de fane

Alex Velea a fost asaltat de fane

De: Cancan 05/03/2010 | 00:00
Alex Velea a fost asaltat de fane
Isterie. Fanele au cantat in Dumars impreuna cu Alex toate melodiile, acoperindu-l la notele mai inalte

Cantaretul a sustinut joi, 4 martie, un concert incendiar in clubul Dumars din Regie, la care au participat in proportie de 90% numai fete.

Seria spectacolelor de joi din Dumars a continuat in luna martie cu recitalul lui Alex, un artist extrem de indragit de fanele sale, care si-au facut aparitia in club cu cateva ore bune inaintea inceperii evenimentului. Acestea nu l-au lasat sub nicio forma pe artist sa plece fara sa le semneze cateva zeci de hartiute cu dedicatii speciale, pe care Alex s-a chinuit sa le scrie pe un perete, din lipsa de spatiu. Pixul i-a cedat repede, dar asta nu le-a impiedicat pe fete sa-l asalteze cu alte instrumente de scris.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video