Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Andreea Marin a stat la aceeasi masa cu Boris Becker de la care a primit un autograf!

Andreea Marin a stat la aceeasi masa cu Boris Becker de la care a primit un autograf!

De: Cancan 21/02/2012 | 00:00
Andreea Marin a stat la aceeasi masa cu Boris Becker de la care a primit un autograf!

Andreea Marin Banica a fost prezenta in Berlin la prezentarea de moda a lui Stephan Pelger unde a avut ocazia de a sta la aceeasi masa cu marele tenismen Boris Becker, care i-a dat si un autograf.

Zana a avut ocazia de a il vedea in persoana pe Boris Becker care este sotul clientei fidele a lui Stephan Pelger. Andreea a fost incantata de faptul ca a primit un autograf de la acesta.

„Unul dintre oaspeti e sotul celebru al clientei sale fidele, Boris Becker. Nu am fost niciodata un colectionar de autografe, dar de data asta mi-a facut placere sa-l primesc. Oamenii mari redevin usor copii in apropierea celebritatilor pe care le-au urmarit si admirat candva, mai cu seama cand le descopera normalitatea si farmecul”, a declarat Andreea Marin Banica pentru Business Woman.

Andreea Marin, singura la un bal de caritate! Stefan Banica junior nu a insotit-o!

Astrele spun ca Andreea Marin isi va rezolva problemele cu Stefan Banica Jr. Vezi ce vedete ar putea avea necazuri in dragoste!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video