Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Cabral este nerabdator! „Nu vom avea altceva de facut decat sa asteptam zapada si sa speram ca va fi destula”

Cabral este nerabdator! „Nu vom avea altceva de facut decat sa asteptam zapada si sa speram ca va fi destula”

De: Cancan 13/11/2011 | 00:00
Cabral este nerabdator! Nu vom avea altceva de facut decat sa asteptam zapada si sa speram ca va fi destula

Cabral s-a saturat de vremea capricioasa de afara care este in continua schimbare: cand e cald si soare, cand e frig de ingheata si pietrele. Pezentatorul vrea sa ninga cat mai mult anul acesta pentru a fi zapada la munte.

Cabral s-a saturat de vremea incerta de afara si asteapta sa vina zapada pentru a putea merge la schi.

„Din cate-am inteles, vremea o sa ne tot tina in sah, asa ca nu vom avea altceva de facut decat sa asteptam zapada si sa speram ca va fi destula incat sa acopere toti bolovanii pe care i-am vazut in vara asta pe-acolo pe unde iarna o luam cu placa sau cu ski-urile la vale”, a postat Cabral pe blogul sau.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video