Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Cabral a fost intepat in burta de o viespe! „Locul s-a tot umflat si ma mananca de ma sui pe pereti”

Cabral a fost intepat in burta de o viespe! „Locul s-a tot umflat si ma mananca de ma sui pe pereti”

De: Cancan 04/07/2012 | 00:00
Cabral a fost intepat in burta de o viespe! Locul s-a tot umflat si ma mananca de ma sui pe pereti

Vedeta de la Acasa TV a fost intepat de o viespe ieri, cand se plimba cu bicicleta.

Insecta si-a facut de cap in burta lui Cabral, iar el se plange acum ca i s-a format o umflatura foarte mare care il mananca rau.

„M-a muscat o viespe (banuiesc ca e viespe, ca n-a lasat acul) ieri cand eram pe bicla. Intre timp, locul umflaturii s-a tot umflat, pana a ajuns acum sa aiba vreo 20 cm patrati si ma mananca de ma sui pe pereti”, a scris Cabral pe blog.

Prezentatorul emisiunii „PoveStiri de Noapte” nu a ratat ocazia sa glumeasca pe seama acestei intamplari: „Cand a vazut pe cine a muscat, viespea s-a sinucis, avea si ea mandria ei”.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video