Ce a impresionat-o pe Andra pana la lacrimi! „Nu cred in palma data din dragoste!”

Showbiz
Ce a impresionat-o pe Andra pana la lacrimi! "Nu cred in palma data din dragoste!"

„Cand iubesti ai tendinta sa protejezi, sa faci tu cam tot in locul persoanei pe care o iubesti. Numai in telenovele e cu palme, asa. Nu cred in palma data din dragoste. Nu asa iti arati iubirea”, a spus Andra la „Povestiri adevarate”, la Acasa TV.

Cantareata a plans gandindu-se la chinurile pe care le indura femeile abuzate de barbatii lor. „Am un sot minunat langa mine si nu ar fi niciodata in stare de asa ceva. Vezi ca barbatul nu te apreciaza, nu iti intelege nevoile, eu zic ca nu trebuie sa stai langa un asemenea om”, a explicat Andra, in cadrul unei campanii contra abuzurilor partenerilor fata de femeile din viata lor.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video