Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Cotabita, ultima fita! L-a „umilit” pe Bendeac cu marimea! Vezi gadgetul cu care filmeaza la un eveniment!

Cotabita, ultima fita! L-a „umilit” pe Bendeac cu marimea! Vezi gadgetul cu care filmeaza la un eveniment!

De: Cancan 21/01/2012 | 00:00
Cotabita, ultima fita! L-a umilit pe Bendeac cu marimea! Vezi gadgetul cu care filmeaza la un eveniment!

Mihai Bendeac si Gabriel Cotabita s-au intrecut in gadgeturi la un eveniment monden, numai ca artistul a avut unul mai mare, cu care i-a luat fata actorului.

Cantaretul a ales sa filmeze cu iPad-ul, lucru care nu se prea face cu acest aparat, decat daca vrei sa arati lumii intregi ca esti in pas cu tehnologia. iPadul pe post de aparat foto le-a luat fata celorlati doi din fotografie, care se pare ca erau la fel de impresionati de ceea ce se intampla in partea cealalta.

Mihai Bendeac, cu telefonul sau modest, isi dorea si el sa surprinda imagini importante, dar care nu vor avea aceeasi calitate ca cele ale lui Cotabita, realizate cu aparat de ultima tehnologie.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video