Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Dan Capatos s-a HARJONIT cu o invitata: „Aveti nevoie de lecitina, domnule. M-ati platit sa vin”/ „De ce ai dat buzna in emisiune”

Dan Capatos s-a HARJONIT cu o invitata: „Aveti nevoie de lecitina, domnule. M-ati platit sa vin”/ „De ce ai dat buzna in emisiune”

De: Cancan 10/05/2013 | 00:08
Dan Capatos s-a HARJONIT cu o invitata: Aveti nevoie de lecitina, domnule. M-ati platit sa vin/ De ce ai dat buzna in emisiune
Prezentatorul de la Antena 1 a circulat cu masina in afara Capitalei fara sa-si plateasca rovinieta

Anca, femeia care l-a acuzat pe Vadim Tudor de tantiva de viol, a intrat in coflict si cu Dan Capotos.

In timp ce Vadim Tudor era in in platoul Un Show Pacatos, Anca a intrat neinvitata in emisiune, iar Dan Capatos a rabufnit.

„Nu va puteam urmari cu camera la baie. De ce ati dat buzna in emisie cand ati vrut dumneavoastra? Am vorbit eu cu dumneavoastra sa veniti aici? Nu e cazul sa faceti astfel de lucruri. Ati spus ca mergeti la baie si ati intrat aici. Nu se face asa ceva”, a spus Dan Capatos.

„S-ar putea sa va inghititi cuvintele, domnule Capatos. Probabil aveti nevoie de lecitina. Nu am dat buzna. Am intrat pentru ca m-a lasat un coleg de-al dumneavoastra. Nu altfel. De ce mintiti? Soferii dumneavoastra ma asteapta la iesire. M-ati platit sa vin aici”, a continuat Anca.

Anca

C.C

 

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video