Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Delia: „Nunta mea va fi spectacol, nu port mereu inelul de logodna, nu-mi place sa epatez!”

Delia: „Nunta mea va fi spectacol, nu port mereu inelul de logodna, nu-mi place sa epatez!”

De: Cancan 20/04/2012 | 00:00
Delia: Nunta mea va fi spectacol, nu port mereu inelul de logodna, nu-mi place sa epatez!

Delia vorbeste in premiera despre cat de important este inelul primit de la iubitul ei, Razvan, duminica la "D Paparazzi".

Artista se pregateste sa spuna „Da!” in fata ofiterului starii civile. Cantareata recunoaste ca nu poarta tot timpul inelul primit de la viitorul ei sot, Razvan.

„Pentru vestimentatie de scena, pentru interviuri, nu-mi place sa epatez in niciun fel. Nu neaparat pentru ca are o piatra pretioasa, desi este foarte frumoasa! Nu-mi place sa fac un spectacol din viata mea!”, a marturisit aceasta. Intrebata daca cel mai important eveniment din viata ei va fi un spectacol, aceasta a declarat: „Da, pentru mine si invitatii mei. Presa nu cred ca va avea acces la nunta!”, a spus Delia.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video