Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Flirt in direct intre Stefan Banica si Iulia Vantur! „Esti o dama bine!” Vezi ce i-a raspuns blonda!

Flirt in direct intre Stefan Banica si Iulia Vantur! „Esti o dama bine!” Vezi ce i-a raspuns blonda!

De: Cancan 04/11/2011 | 00:00
Flirt in direct intre Stefan Banica si Iulia Vantur! Esti o dama bine! Vezi ce i-a raspuns blonda!

Inceputul noii editii "Dansez pentru tine" a fost marcat de dialogul dintre Stefan Banica si co-prezentatoarea lui, obisnuiti sa isi faca unul altuia complimente.

„Esti o dama bine!”, i-a spus Stefan Banica colegei sale de prezentare, impresionat de verva cu care blonda a aparut la emisiune.

„Multumesc, dar nu cred ca ai bani de mine…”, i-a raspuns Iulia Vantur.

Cei doi au trecut insa rapid peste glumitele de la inceputul editiei.

Stresul il usuca pe Banica junior

Afla cine e femeia pentru care a cumparat initial casa. Banica Jr. isi facuse planuri serioase inainte de Andreea Marin

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video