In cazul unei Apocalipse, Mircea Zara vrea sa fie departe de civilizatie! „Mi-as dori sa fiu foarte departe, sa nu aud, sa nu vad nimic”

Showbiz
In cazul unei Apocalipse, Mircea Zara vrea sa fie departe de civilizatie! "Mi-as dori sa fiu foarte departe, sa nu aud, sa nu vad nimic"

Chiar daca nu crede ca anul acesta va veni Apocalipsa, Mircea Zara spune ca si-ar dori totusi sa nu fie prins in centrul haosului creat si increzator in propriile pareri, asteapta sa se linisteasca toti dupa ce vor vedea ca nu se va sfarsi lumea.

„Daca intr-adevar va fi ceva care sa ne aduca aproape de sfarsit, aceea va fi isteria totala. Crizele si haosul va deveni extrem de ciudat si neplacut.Mi-as dori sa nu fiu intr-o zona foarte civilizata in perioada aceea, mi-as dori sa fiu foarte departe, sa nu aud, sa nu va nimic”, povesteste Mircea Zara.

„Astept sa se linisteasca toti, sa vada ca nu o sa se intample nimic. Nu se sfarseste lumea in 2012!”, a adaugat VJ-ul.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video