Acasă » Showbiz » Showbiz intern » L-a innebunit si apoi l-a luat acasa

L-a innebunit si apoi l-a luat acasa

De: Cancan 07/04/2010 | 00:00
L-a innebunit si apoi l-a luat acasa
JOS, JOS, JOS. In plin desfrau artistic, Anna il impinge pe tanar unde nu visa sa ajunga el vreodata

Basarabeanca nu se dezminte. Prezenta la un concert in clubul Princess din Regie, Anna si-a continuat seria aparitiilor "incendiare", in care coregrafia la anumite melodii capata puternice accente erotice.

Asa s-a intamplat si acum, cand Lesko l-a luat pe un baiat din public, caruia i-a dansat in poala, apoi l-a bagat cu fata prin toate zonele erogene. Vizibil „terminat”, studentul a mai avut puterea sa zambeasca, in ciuda faptului ca nasturii blugilor faceau exercitii de rezistenta. Si pentru ca tacamul sa fie complet, Anna l-a luat de mana, mai in gluma, mai in serios, sugerandu-i baiatului ca seara s-ar putea termina la ea acasa.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video