Maria Dinulescu: „Aratati-mi mie pe cineva pentru care nu conteaza banii”

Showbiz
Maria Dinulescu: "Aratati-mi mie pe cineva pentru care nu conteaza banii"

Maria Dinulescu recunoaste ca si banii sunt foarte importanti, iar cei care neaga acest lucru sunt ipocriti.

„Sigur ca si partea financiara este importanta. Este foarte important sa stii sa faci bani, sa ii cheltuiesti, sa ii pierzi…. Da, si intr-o relatie conteaza banii. Ia aratati-mi mie pe cineva pentru care nu conteaza banii!”, a declarat Maria pentru „D-Paparazzi” de la Kanal D.

„Nu-l mai caut pe acel barbat care este jumatatea mea. Sper sa nici nu vina in urmatorii doi ani ca sa ma pot concentra la tot ceea ce am eu de facut. Cand sunt indragostita ma implic trup si suflet. A scris o presa intreaga despre cum sunt eu cand sunt indragostita…”, a mai spus ea.

Actrita a explicat de ce relatiile ei nu au functionat si a ajuns sa fie din nou singura.

„Nu pleci dintr-o relatie pentru ca este dificil. Este foarte bine atunci cand este dificil. Pleci dintr-o relatie cand nu mai poti evolua impreuna cu partenerul. Acesta este motivul pentru care relatile mele s-au incheiat”, a spus Maria.

Fara fite! Maria Dinulescu rupe merdeneaua in doua

Maria Dinulescu vrea sa-si incerce norocul la Hollywood! „Daca nu merge, schimbam profesia”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video