Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mihai Bendeac: „Eu si Adela ne-am simtit minunat aseara” – Ce parere crezi ca are Radu Valcan despre aceasta declaratie?

Mihai Bendeac: „Eu si Adela ne-am simtit minunat aseara” – Ce parere crezi ca are Radu Valcan despre aceasta declaratie?

De: Cancan 20/02/2012 | 00:00
Mihai Bendeac: Eu si Adela ne-am simtit minunat aseara - Ce parere crezi ca are Radu Valcan despre aceasta declaratie?

Actorul Mihai Bendeac are o relatie foarte stransa cu Adela Popescu, mai ales de cand joaca impreuna intr-o piesa de teatru.

Mihai Bendeac a postat astazi pe un site de socializare un mesaj catre fanii sai si ai actritei. „Eu si Adela ne-am simtit minunat aseara alaturi de un public frumos ca o zi de primavara. Se pare ca, in seara asta, de la ora 19, jucam iar „Doi pe o Banca” la Metropolis”, a postat el pe Facebook.

Diana Dumitrescu: „Adela Popescu se potriveste foarte bine cu Mihai Bendeac”- Radu Valcan stie?

Mihai Bendeac a implinit astazi 28 de ani: „Nu mi-am sarbatorit niciodata ziua de nastere!” – Afla de ce evita acest eveniment!

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video