Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Mihai Bendeac s-a reprofilat! S-a apucat de cantat si se inregistreaza pe telefonul mobil!

Mihai Bendeac s-a reprofilat! S-a apucat de cantat si se inregistreaza pe telefonul mobil!

De: Cancan 04/02/2012 | 00:00
Mihai Bendeac s-a reprofilat! S-a apucat de cantat si se inregistreaza pe telefonul mobil!

Mihai Bendeac a realizat o serie de coveruri ale melodiei "Love of my Life" pentru fanii lui pe care le-a postat pe YouTube. Actorul nu a pasit insa in studio, ci a preferat sa se inregistreze cu telefonul mobil.

Bendeac s-a apucat de realizat coveruri cu ajutorul telefonului sau mobil si a postat inregistrearea pe net pentru ca fanii sai sa vada ce voce frumoasa are.

„Si asta e varianta mai lunga. Take care guys and fight for love!”, a postat Bendeac pe Facebook.

Par blond, tiara pe cap si manusi albe, elegante, ca ale Reginei Marii Britanii – Recunoasteti vedeta din imagine?

Bendeac o cinsteste pe Celia prin cluburi? „Cand voi ajunge sa cuceresc femei cu sampanie, voi avea decenta sa ma sinucid”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video