Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Monica se sinucide daca isi pierde fiica?

Monica se sinucide daca isi pierde fiica?

De: Cancan 15/03/2011 | 00:00
Monica se sinucide daca isi pierde fiica?

Monica Columbeanu e deprimata si cu nervii la pamant din cauza faptului ca risca sa-si piarda fiica.

Monica plange din orice, nu mai mananca, doarme din ce in ce mai putin, totul din cauza acuzatiilor care i s-au adus si pentru ca risca sa-si piarda fiica, noteaza story. Mai mult aceasta are ganduri negre, fiind capabila sa recurga la un gest necugetat in caz ca o va pierde pe Irina. Monica Columbeanu crede ca viata fara fetita ei nu isi are rostul. Irina se afla momentan cu tatal sau, Irinel Columbeanu, care o pacaleste spunandu-i ca mama sa e plecata in vacanta. Irinel este decis sa-si incheie cat mai repede socotelile cu Monica: „O s-o scot definitiv afara din casa!”Un psiholog acuza: „Irinel Columbeabnu e un monstru! Monica n-a fost fericita niciodata!”

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video