Acasă » Showbiz » Showbiz intern » Nicoleta Luciu: „Am mancat de toate de sarbatori: sarmale, carnati, sangerete, cozonac si piftie!”

Nicoleta Luciu: „Am mancat de toate de sarbatori: sarmale, carnati, sangerete, cozonac si piftie!”

De: Cancan 07/01/2011 | 00:00
Nicoleta Luciu: Am mancat de toate de sarbatori: sarmale, carnati, sangerete, cozonac si piftie!

Nicoleta Luciu s-a intors acasa de Sarbatori cu aceeasi greutate cu care a plecat. Desi a incercat toate mancarurile traditionale, bruneta stie cateva trucuri pentru a nu se ingrasa.

„Am mancat din toate produsele traditionale: salata boeuf, sarmale, carnati, sangerete, cozonac, prajitura cu nuca si piftie, care a fost foarte buna”, a declarat Nicoleta pentru perfecte.ro.

„O singura masa pe zi mancam tot ce aveam pofta, in rest batoane de slabit si fructe. Cateva zile pe saptamana am facut si miscare, exercitii cu gantere pentru toate grupele musculare”, a mai spus ea.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video