Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Loredana Chivu este suparata: „Un idiot neinformat s-a gandit sa spuna ca domnisoara din aceasta filmare sunt eu. Sa va fie rusine! Mi-e scarba de voi!”

VIDEO Loredana Chivu este suparata: „Un idiot neinformat s-a gandit sa spuna ca domnisoara din aceasta filmare sunt eu. Sa va fie rusine! Mi-e scarba de voi!”

De: Cancan 21/01/2012 | 00:00
VIDEO Loredana Chivu este suparata: Un idiot neinformat s-a gandit sa spuna ca domnisoara din aceasta filmare sunt eu. Sa va fie rusine! Mi-e scarba de voi!

Loredana Chivu este foarte indignata din cauza unei confuzii create de o persoana care a pus pe Youtube o filmare de la un post de televiziune din Romania in care se presupunea ca ea ar fi calcat in picioare drapelul tarii.

In aceasta noapte, Loredana Chivu a postat pe un site de socializare un mesaj in care se arata foarte suparata si foarte indignata ca a fost confundata cu Raluca Podea, asistenta de la matinalul de la OTV.

„Ca sa vedeti ce fel de oameni exista in tara asta..in aceasta filmare nu sunt eu..este Raluca Podea asistenta matinalului de la Otv..si un idiot neinformat s-a gandit sa spuna ca domsnisoara din aceasta filmare sunt eu si sa o posteze pe youtube..si niste oameni cu ‘mult bun simt’ s-au gandit sa ma injure ca la usa cortului desi nici macar nu au recunoscut cine este in filmulet..sa va fie rusine…..mi-e scarba de voi!!!nu st nevoita sa suport injuraturile nimanui..atat timp ca eu nu va cunosc si nu reprezentati nimic pt mn astept macar un minim gram de bun simt..online pot injura si eu pe toata lumea si pot spune orice..diferenta dintre mine si voi o face Caracterul!!”,

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video