Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Moni Columbeanu: „In ianuarie as vrea al doilea copil”

VIDEO Moni Columbeanu: „In ianuarie as vrea al doilea copil”

De: Cancan 25/03/2010 | 00:00
VIDEO Moni Columbeanu: In ianuarie as vrea al doilea copil

Monica spera sa aduca pe lume cel de-al doilea copil din familia Columbeanu la inceputul anului viitor.

Sotia lui Iri, care a defilat aseara in Club Princess, a declarat ca ar vrea ca si viitorul bebelus sa se nasca tot in zodia Capricornului, ca si micuta Irina, pentru ca „este o zodie norocoasa”.

„In ianuarie as vrea sa vina cel de-al doilea copil. Sper sa fie pe drum. As vrea sa fie Capricorn, pentru ca este semnul meu zodiacal, al fetitei si al surorilor mele, si noi suntem foarte norocoase inca de la nastere”, a spus Moni pentru cascar.ro.

Doamna Columbeanu a adaugat ca sora sa, Ramona, se simte bine dupa operatia suferita zilele trecute, in care i-a fost extirpat un chist ovarian. „Este in perioada de refacere, dar, chiar si asa, are o viata foarte activa”, a declarat Monica.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video