Acasă » SOC » Si-a ucis concubina de fata cu cei patru copii! Motivul – femeia a scris pe Facebook ca este singura!

Si-a ucis concubina de fata cu cei patru copii! Motivul – femeia a scris pe Facebook ca este singura!

De: Cancan 11/09/2009 | 00:00
Si-a ucis concubina de fata cu cei patru copii! Motivul - femeia a scris pe Facebook ca este singura!

Incredibil, dar adevarat! Un galez si-a ucis concubina dupa ce a vazut ca si-a trecut ca status pe Facebook ca este singura. Ofuscat de acest fapt, barbatul nu a stat pe ganduri si a strangulat-o chiar in casa in care locuiau, de fata cu cei patru copii.Mai intai, barbatul, in varsta de 31 de ani, a injunghiat-o, dupa care a strangulat-o. Dupa ce a comis fapta, barbatul a lasat trupul neinsufletit in casa alaturi de cei patru minori, iar apoi a fugit. L-a scurt timp s-a predat la politie.In consecinta, un judecator din Cardiff l-a condamnat la inchisoare pe viata, el urmand sa execute efectiv cel putin 14 ani din pedeapsa. In timpul procesului, galezul a declarat ca nu a vrut decat sa strapunga sacul de dormit cu care era invelita femeia, dar o forta interioara l-a facut sa impinga lama cutitului mai adanc. Apoi, fara sa realizeze cum si de ce, s-a trezit ca o strangea de gat pe partenera sa.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video