Acasă » SOC » Smecher de Ferentari! Uite cum povesteste o bataie: „Ei mi-au dat cu bata in antebrat, dar io m-am chinuit foarte mult sa fac antebratu asta!”

Smecher de Ferentari! Uite cum povesteste o bataie: „Ei mi-au dat cu bata in antebrat, dar io m-am chinuit foarte mult sa fac antebratu asta!”

De: Cancan 09/08/2010 | 00:00
Smecher de Ferentari! Uite cum povesteste o bataie: Ei mi-au dat cu bata in antebrat, dar io m-am chinuit foarte mult sa fac antebratu asta!

Conflictele dintre clanurile de rromi pot fi de-a dreptul amuzante atunci cand un cocalar se da interesant in fata reporteritei pe care vrea sa o impresioneze cu antebratul lui julit. Tragedia nu consta in faptul ca mai multi barbati implicati in altercatie au ajuns la spital cu capetele sparte, ci ca el, smecherul din Ferentari, are o zgarietura de-abia vizibila pe bratul pe care l-a lucrat cu sudoarea fruntii la sala de fitness, sau o fi fost la sala de forta... Mai ca iti vine sa plangi cand vezi rana de pe mana lui si constati cat sufera de... smecherie cocalareasca.

Iata o mostra de smecherie pura: „Doi indivizi dintre ei m-au acostat cu o bata. Mi-au dat cu o bata in antebrat. M-am chinuit foarte mult stimp sa fac antebratul asta! Ei mi-a dat de m-a julit. Si acum am luat si eu bata si i-am dat si eu una in fata si lu altu i-am dat o perversa ca la Targu Ocna de i-am deschis asta” a spus cocalarul smecher aratand spre arcada.

Ce parere aveti?

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video