Acasă » Știri » Sport » Fotbal » Becali „muta”, iar, echipa din Ghencea

Becali „muta”, iar, echipa din Ghencea

De: Cancan 26/04/2011 | 00:00
Becali muta, iar, echipa din Ghencea

Ca de fiecare data cand este contestat sau are probleme cu chiria stadionului, Gigi Becali ameninta ca muta echipa Steaua din Ghencea.

Cum orice este posibil in propria ograda, latifundiarul isi doreste sa mute echipa cu cel mai bogat palmares din locul unde a inregistrat toate succesele.

Ca si pana acum, cand a mai amenintat ca muta echipa din Ghencea, Becali spune ca va lua cu el nocturna, scaunele si toate celelalte investitii facute de el in baza sportiva. Echipa urmeaza sa se antreneze in Pipera, iar merciurile de acasa le va disputa pe noul stadion Lia Manoliu.

‘Veti vedea o arena Ghencea in paragina. Poate credeti ca glumesc, dar o sa vedeti ca nu e asa’, a declarat patronul,la GSP TV.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video