Acasă » Extrafotbal » Stirista la Roland Garros

Stirista la Roland Garros

De: Cancan 04/06/2011 | 00:00
Stirista la Roland Garros

Laura Teodoru a plecat la Paris sa urmareasca marele turneu de tenis si pe jucatorul ei preferat, Rafael Nadal.

Prezentatoarea stirilor sportive de la Realitatea TV este innebunita dupa sport. Pe langa fotbal, Laura Teodoru este o fana inraita a tenisului. Jurnalista, impreuna cu o prietena, a plecat in Franta pentru a urmari semifinalele si finalele marelui turneu de la Roland Garros.

Rafa Nadal este jucatorul de tenis preferat al stiristei. Laura va reveni in tara imediat dupa finala de la masculin de duminica. Frumoasa prezentatoare este si mare fana Manchester United si a fotbalului englez. Jurnalista este singura momentan si isi petrece tot timpul cu fetita ei, Sophie.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video