Acasă » Fotbal extern » Un fan al echipei „Rosario Central”, din Argentina, s-a sinucis dupa ce a retrogradat echipa favorita

Un fan al echipei „Rosario Central”, din Argentina, s-a sinucis dupa ce a retrogradat echipa favorita

De: Cancan 29/05/2010 | 00:00
Un fan al echipei Rosario Central, din Argentina, s-a sinucis dupa ce a retrogradat echipa favorita

Juan Pablo Dandreta, in varsta de 23 de ani, a fost atat de depresiv dupa ce echipa "Rosario Central", din Argentina, a retrogradat din prima liga argentiniana, incat s-a sinucis.

Echipa „Rosario Central” a jucat in prima divizie a Argentinei, in ultimii 25 de ani, iar cel mai infocat fan al sau se pare ca a fost un tanar in varsta de 23 de ani, Juan Pablo Dandreta. Dar din pacate acesta si-a pus capat zilelor dupa meciul disputat de echipa sa favorita cu „All Boys Buenos Aires”, in urma caruia „Rosario Central” a retrogradat in liga a doua.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video