Acasă » SOC » Un interlop din Calarasi a fos prins in timp ce vindea droguri in Bucuresti

Un interlop din Calarasi a fos prins in timp ce vindea droguri in Bucuresti

De: Cancan 18/07/2009 | 00:00
Un interlop din Calarasi a fos prins in timp ce vindea droguri in Bucuresti

Politistii bucuresteni din cadrul Brigazii de Combatere a Criminalitati Organizate au prins in flagrant un lider al lumii interlope din Calarasi in timp ce incerca sa vanda 700 de grame unui dealer.

„Politistii din cadrul Brigazii de Combatere a Criminalitatii Organizate Bucuresti au destructurat o grupare infractionala, specializata in traficul international si distributia de droguri de risc (hasis), care actiona in Capitala si in judetul Calarasi. Politistii antidrog din cadrul Brigazii de Combatere a Criminalitatii Organizate Bucuresti au reusit, la data de 16 iulie, prinderea in flagrant a lui D.V. Ionu

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video