Un necaz nu vine niciodata singur. Dupa divort, Bahmu continua seria ghinioanelor! S-a trezit inundata in toiul noptii: „S-a spart o teava, era apa in toata casa. Noroc cu vecinii”

Showbiz
Un necaz nu vine niciodata singur. Dupa divort, Bahmu continua seria ghinioanelor! S-a trezit inundata in toiul noptii: "S-a spart o teava, era apa in toata casa. Noroc cu vecinii"

In plin „razboi” cu sotul ei, Silviu Prigoana, necazurile se tin lant de Adriana Bahmuteanu. Dincolo de stresul teribil pe care i-l cauzeaza aceasta perioada incordata, in care e nevoita sa-si spele toate rufele in public, bruneta a avut un mic necaz sI acasa, in noaptea de luni spre marti. Din fericire, totul s-a terminat cu bine, gratie vecinilor care s-au dovedit a fi extrem de saritori: „Sunt linistita acum, dar ma simt cam obosita. Unde mai pui ca mi s-a spart sI o teava de apa de s-a facut inundatie in toata casa. Au venit vecinii, au reparat, am scos lucrurile, acum am aranjat, gata. Am avut mare noroc cu ei, sunt oameni foarte cumsecade”, a povestit Bahmu, pentru CANCAN. Desi pare impacata cu situatia, vedeta este contrariata de faptul ca Prigoana nu si-a vizitat copiii, de o luna sI jumatate, politicianul avand, in ultima vreme, alte preocupari: „Domnul Prigoana vad ca tot calatoreste prin diverse colturi ale lumii. Numai la noi, in pantelimon, nu vine sa faca o excursie. Stie foarte bine ca e binevenit la copii oricand doreste. Dar vad ca are alte preocupari”, nea mai spus Bahmu.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video