Un postas a furat banii de pensii si a vrut sa se sinucida

Știri
Un postas a furat banii de pensii si a vrut sa se sinucida

Postasul a sunat la Politie, vineri dimineata, in jurul orei 6.00, dupa ce si-a dat seama ce a facut, precizand locul in care se afla.

„Barbatul a fost adus azi dimineata la Urgente, dupa ce a consumat o sticla de whisky si a inghitit mai multe tablete de diazepam. Starea lui de sanatate este stabila, acum se trezeste”, a precizat purtatorul de cuvant al Spitalului Judetean de Urgenta.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video