Acasă » SOC » Un roman rezident in Italia a incercat sa se sinucida aruncandu-se de pe un pod!

Un roman rezident in Italia a incercat sa se sinucida aruncandu-se de pe un pod!

De: Cancan 03/09/2009 | 00:00
Un roman rezident in Italia a incercat sa se sinucida aruncandu-se de pe un pod!

Un tanar in varsta de 32 de ani care locuia in Italia a incercat sa isi ia viata aruncandu-se de pe un pod. Barbatul suferea din dragoste, dupa ce se certase cu femeia cu care traia. Inainte sa se sinucida, romanul a trimis cateva SMS-uri de adio, printre care unul si fostei sale iubite, care a alertat politia. „Ma arunc de pe pod, iarta-ma”, a scris acesta. Sositi la fata locului, autoritatile si salvamontisti au reusit sa il convinga pe sinucigas sa renunte la idee. Acesta a fost transportat la spital, unde i-a fost administrat un tratament antidepresiv.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video