Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Andreea Balan: „De Sarbatori mai pun cate un kilogram, dar il dau jos imediat! Oricat as manca, elimin”

VIDEO Andreea Balan: „De Sarbatori mai pun cate un kilogram, dar il dau jos imediat! Oricat as manca, elimin”

De: Cancan 22/12/2010 | 00:00
VIDEO Andreea Balan: De Sarbatori mai pun cate un kilogram, dar il dau jos imediat! Oricat as manca, elimin

Andreea Balan este norocoasa si nu se ingrasa indiferent de cat ar manca. Fire activa, artista da imediat jos kilogramele acumulate in timpul concertelor, cand canta si danseaza.

„Se intampla de Sarbatori sa mai pun cate un kilogram, dar le dau jos. In decembrie chiar am slabit vreo doua kilograme, pentru ca am multe concerte, unul pe zi. Oricat as manca, elimin”, a declarat Andreea Balan pentru perfecte.ro.

„Vacanta vine in ianuarie, pentru ca este o luna mai slaba din punct de vedere al concertelor. Eu nu o sa plec, raman cu familia”, a mai spus ea.

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video