Acasă » Showbiz » Showbiz intern » VIDEO Iti era dor de Alexandra Craescu? Vezi aici cum a evoluat de cand a parasit „Vocea Romaniei”, sezonul I

VIDEO Iti era dor de Alexandra Craescu? Vezi aici cum a evoluat de cand a parasit „Vocea Romaniei”, sezonul I

De: Cancan 29/10/2012 | 00:00
VIDEO Iti era dor de Alexandra Craescu? Vezi aici cum a evoluat de cand a parasit Vocea Romaniei, sezonul I

Alexandra Craescu, concurenta de la "Vocea Romaniei" in sezonul I , bacauanca care a facut parte din echipa Loredanei si este backing vocal in trupa lui Stefan Banica, a facut senzatie vineri seara intr-un pub din Capitala.

Alexandra a cantat cateva piese pro bono, pentru ajutorarea lui Victor, un baietel de 4 luni care trebuie sa ajunga de urgenta in Germania pentru a fi operat pe cord deschis. Impresionata de povestea micutului, a caror parinti sunt disperati pentru ca au reusit sa convinga Casa Nationala de Sanatate sa acopere costul operatiei fiului lor, respectiv suma de 35.000 de euro, dar acum nu dispun de cei 5.000 de euro necesari pentru a-l transporta pe micut cu un avion special la clinica, Alexandra si-a dat sufletul pe scena, cantand dumnezeieste melodia lui Celine Dion „All By Myself”.

Cine doreste sa ajute acest caz o poate face donand orice suma de bani in: cont lei/iban ron: RO51RNCB0265106082040001 sau iban euro: RO37RNCB0627106082040001; BCR sucursala Horezu (ambele conturi fiind deschise pe numele Cirstea Elena Cristina).

Participă la conversație!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Recomandarea video